BlackSun

Znając przyszłość kontrolujemy ją !

Ogłoszenie

Licze, na wasz udział w życiu sojuszu, jesteście jego wspózałozycielami i wyrażajac swoje zdanie robcie wszystko w celu dobra sojuszu a zarazem swojego, nie pozostawiajcie go mnie lub kilku osobom, niech to bedzie sojusz nas wszystkich.

#1 2008-03-28 21:40:32

Raczka

Administrator

Punktów :   

Nowi czlonkowie ! Zapraszamy !

Witam nowych członków sojuszu !Jeśli właśnie dołączyłes do naszego sojuszu, powinieneś natychmiastowo zarejestrować się na tym forum(forum sojuszu BlackSun) Forum jest częścią strategi naszego sojuszu. To poprzez forum możemy wyrażać swoje opinie, pytac, prosic o pomoc militarna jak i gospodarcza, to tutaj są ustalane najważniejsze kwestie naszego sojuszu.

Rejestrując się na forum stajesz się pełnoprawnym członkiem naszego sojuszu, samo bycie w nim w grze nie upoważnia was do otrzymywania pomocy.

Po rejestracji napisz prywatna wiadomość w grze do któregoś z administratorów forum(Raczka), by ten aktywował twoje konto na forum, bo obecnie widzisz tylko dwa dzialy ogólnodostępne.

Zapraszamy chętnych do wstępowania w nasze szeregi !Nasz sojusz jest dynamicznie rozwijająca sie grupą graczy z większym i mniejszym doświadczeniem, pomagamy sobie na wszelkie mozliwe sposoby będąc u nas poznasz smak:

  • Współpracy
  • Lojalności
  • Dobrej zabawy

Tak więc nie czekaj złóż podanie do naszego sojuszu, napisz ile masz koloni - ich współrzędne, liczba punktów, czy na wyspach z twoimi koloniami są nasi sojusznicy, możesz też napisac coś o sobie od siebie.

W razie jakichkolwiek pytan, pytaj tutaj na forum, badz naszego głównego sekretarza.

POzdrawiam !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl