BlackSun

Znając przyszłość kontrolujemy ją !

Ogłoszenie

Licze, na wasz udział w życiu sojuszu, jesteście jego wspózałozycielami i wyrażajac swoje zdanie robcie wszystko w celu dobra sojuszu a zarazem swojego, nie pozostawiajcie go mnie lub kilku osobom, niech to bedzie sojusz nas wszystkich.

#1 2008-04-29 21:59:54

Umbar

Użytkownik

Punktów :   

Umbar atakowany...

gracz  bastian89 z miasta Netropolia Drutios[66:79] atakował na moją kolonię i straciłem 1800 marmuru i 5k złota Gość mnie dojechał znacznym wojskiem teraz będzie atakował pewnie dalej... A po za tym jest jeszcze jedna sprawa tzn Wyjeżdżam jutro ok 17 i wracam po wieczór w niedzielę Mam włączać ulrop??

Offline

 

#2 2008-04-29 22:20:54

Zsakulm

Administrator

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

"zmacznym" to znaczy jak dużą iloscia wojska cie pojechal? a zresztą zaraz mu wpuszcze szpiega to sam zobacze czym dysponuje jezeli sila obrony będzie wystarczająco slaba to go jutro pojade a jak nie to trzeba jakos zbiorowo uderzyc :]


no i szpieg nie zyje

Ostatnio edytowany przez zsakulm (2008-04-30 08:03:49)

Offline

 

#3 2008-04-30 09:56:47

Raczka

Administrator

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

Miasto: Netropolia
Złoto : 120016
Materiały budowlane: 1919
Wino: 224
Marmur: 1466
Kryształ: 0
Siarka: 445

348 Procarz
59 Piechur
20 Hoplita
1 Katapulta
5 Taran
10 Kucharz
2 Lekarz
19 Łucznik
20 Okręt z Taranem
15 Okręt z Miotaczem ognia
2 Balista


Raport ze wczoraj z godziny 17:13
niestety traktaty militarne beda dzialalny dopiero od nastepnego tygodnia

A teraz Zsakulm sluchaj, tylko ty jestes w stanei poradzic sobie w pojedynke z jego armia, moje wojska dojda do Drutios[66:79] Netropolia o godzinie 14:40 dzisiaj i beda przez godzine blokowaly port, tak wiec Zsakulm wysylaj flote aby doszla po 16:00 i wyslij cale swoje wojo aby zgrabic typka, wspominales cos ostatnio ze masz problemy ze zlotem, wiec jesli dalej tak jest to wystaw oferte na rynku drewna po 99 sztuk zlota to ja je kupie Pisze ci to Zsakulm bo o 12 jade na mecz i mnie caly dzien nie ma, mam nadzieje, ze mnie nei zawiedziesz xD

A ty Umbar moze lepiej wlacz urlop Nie bedziesz grabony

Oczywiście jesli ktos ma jeszcze jakies 20 okretów w porcie i sporo piehcoty prosze o zglaszanie sie do mnie xD

Offline

 

#4 2008-04-30 10:28:32

Zsakulm

Administrator

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

Spróbuje wszytko wykonac planowo. Tylko to zloto...(mam przeisciowe klopoty) bez waszej pomocy zbankrutuje i jak moje wojsko juz wróci z tej kosztownej wyprawy to zonieze którzy nie polegną w walce odejdą z braku żoldu. Więc wystawilem na rynku drewno za 99 licze ze wezmiecie przykład za Rączki który juz zadeklarował kupno :]

Ostatnio edytowany przez zsakulm (2008-04-30 10:29:19)

Offline

 

#5 2008-04-30 14:33:41

Umbar

Użytkownik

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

ja też ci pomogę

Offline

 

#6 2008-04-30 17:07:23

Raczka

Administrator

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

Tylko umbar uwazaj !!!

Jezeli wyslesz flote blokujaca to bedzie ona walczyc z flota zsakulma, a twoje wojksa ladowe nie zostana przepuszczone przez wojska Zsakulma Tak wiec jak na razie twoja pomoc jest zbyteczna Musimy czekac na wyniki dzialania zsakulma, bo ja zrobilem swoje :

http://images31.fotosik.pl/236/6b6b6da6395cb463.jpg

Już mi sie szkoli 500 miecznikow za 4-5 dni bede juz ich mial xD

Offline

 

#7 2008-04-30 21:33:10

Zsakulm

Administrator

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

no juz po wszystkim a o to wynik mojego dzialana xD

http://images32.fotosik.pl/236/594f7f1155f82e85.jpg

i

http://images29.fotosik.pl/205/cd935c8159968f37.jpg

Tak więc teraz tylko farmic tego Pana i nie dopuscic aby dobudował armie!
Aha i wielkie thx wszystkim którzy wspierali mnie materialne bez waszej pomocy bym zbankrótował :]

Ostatnio edytowany przez zsakulm (2008-04-30 21:35:04)

Offline

 

#8 2008-04-30 23:15:21

Raczka

Administrator

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

Bravo Jesli Umbar ataki beda sie powtarzaly to podeslij tam kilku wojakow, bo niestety wyczyscic do 0 osade aktywnego gracza to praktycznie jest niemozliwe, a farmi ci osade droga ladowa na wyspie, poszperałem po innych wyspach i znalazlem jeszcze dwie inne osadki tegio gracza, sprawdze jutro - mam nadzieje ze koles bedzie dobra farma xD

Offline

 

#9 2008-05-05 13:46:39

Umbar

Użytkownik

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

pomoc to chodziło o to że dam kasę przelałem w ten sposób ok 300k kasy dzięki teraz zobaczę za parę dni czy będzie atakował jak coś to go zjadę . I dzięki za pomoc


zobaczcie co dostałem wczoraj od niego

jestem przygotowany niepotrzebnie zaczął Raczka dlatego wy przez niego cierpicie. a nas jest już sporo i będzie nas jeszcze więcej. A co boisz się. Jedynym twoim wyjściem bym ciebie nie atakował jest przejście do nas z patrząc na twoje punkty które masz zaledwie 18000 to jest taka se. Więc decyzja zależy od ciebie. A jeśli przekonasz Raczka i innych swoich ludzi by nie atakowali nas my nie będziemy atakować was i nasz dyplomata lub wasz wyśle wiadomość o podpisaniu traktatu pokojowego. Decyzja zależy od CIEBIE

a później to:

widzę że wysłałeś na mnie wojsko ale nie potrzebnie bo zgine. A i dzięki za ukazanie mi trzeciej wioski którą masz. będę sobie je po kolei farmił aż do odwołania. i nie tylko ja.

Wydaje mi się że nie wolno się zastraszać i pokazać im kto tu rządzi...

Ostatnio edytowany przez Umbar (2008-05-06 16:07:57)

Offline

 

#10 2008-05-06 20:04:30

Zsakulm

Administrator

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

Umbar napisał:

Wydaje mi się że nie wolno się zastraszać i pokazać im kto tu rządzi...

Tu masz niewątpliwą racie ale... Jako świeżo upieczony generał stwierdzam ze ludzie w naszym sojuszu nie są przygotowani do wojny. Jako taką armią w naszym sojuszu dysponują tylko: Omay, wielebny, Raczka, changer, Umbar i Ja. Szczegółowe inf. opublikuje jutro. Ponadto nasz sojusz wydaje sie nie być zbyt zgrany, większość osób wcale nie angażuje sie w jego sprawy. Tak wiec nie jesteśmy w stanie przeprowadzić  jakieś naprawdę dobrej i skutecznej akcji . Takie jest moje zdanie ale dla dobra sojuszu, jak będzie trzeba pośle nawet w najodleglejsze i najbardziej niebezpieczne zakątki ikariam swoich wojaków :]

A wiec sojusznicy jeżeli chcecie aby się z Wami liczono - ZACZNIJCIE BUDOWAC WIĘKSZE ARMIĘ!!!
Tylko niech ona nie składa sie z samych procarzy, ponieważ PROCARZ JEST BARDZO SŁABĄ JEDNOSTKĄ  zarówno w ataku jak i w obronie, nawet ich ogromna liczba nie jest w stanie za wiele zdziałać. Znacznie bardziej opłacalna jest produkcja piechurów i hoplitów. Nie można również zapomnieć o flocie. Dobrze rozbudowana flota nie dopuści do waszych koloni nawet naprawdę ogromnych oddziałów wroga.

Offline

 

#11 2008-05-06 21:04:28

Raczka

Administrator

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

Jeśli wasza osada jest zagrożona atakami to wybuzcie w neij port całkowicie, zdobycze agresera beda znikome A niestety nei wiem w jaki sposob sobei mamy poradzic z tym kolesiem, bo armi potęznej nikt nie ma Dziwne, ze atakuje ciebie przezemnie XD

Offline

 

#12 2008-05-06 21:34:49

Zsakulm

Administrator

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

hehe ma go blizej pomysł z wyburzeniem portów kipski. Zablokowalo by to zpelnie lub spowolnilo znacznie dalszy rozwuj gdzyż wymiana sórowcow minedzy koloniami jest nizbędna lepiej narobic duzo okrentów.

Offline

 

#13 2008-05-06 22:17:53

Raczka

Administrator

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

Ale jego kolonia i agresor znajduja sie na tej samej wyspie - jesli na innych to oczywiście okrety xD

Offline

 

#14 2008-05-06 22:56:39

Umbar

Użytkownik

Punktów :   

Re: Umbar atakowany...

Nic nie pomogło że raz miał ogromne straty ... dalej mnie jedzie już co dwa dni wysyłam wojsko na kolonię żeby tracił jak atakuje ale on się uparł

A teraz po raz piąty stracił armię

Procarz           252(-201)           Procarz      252(-34)      252(-34)
Piechur         57(-37)         Piechur     48(-8)     48(-8)
Hoplita         20(-17)          Strzelec     4(-1)     4(-1)
Strzelec         3(-3)                   Taran     1(-0)     1(-0)
Katapulta         1(-0)              Kucharz     4(-1)     4(-1)
Taran                 2(-1)                       Lekarz     1(-0)     1(-0)
                                        Łucznik     100(-15)     100(-15)

Ostatnio edytowany przez Umbar (2008-05-17 23:53:09)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl