BlackSun

Znając przyszłość kontrolujemy ją !

Ogłoszenie

Licze, na wasz udział w życiu sojuszu, jesteście jego wspózałozycielami i wyrażajac swoje zdanie robcie wszystko w celu dobra sojuszu a zarazem swojego, nie pozostawiajcie go mnie lub kilku osobom, niech to bedzie sojusz nas wszystkich.

#16 2008-04-24 21:58:56

Zsakulm

Administrator

Punktów :   

Re: Alpino atakowany !

oj oj Rączka Ty i te Twoje żary a moje statki handlowe z 10k marmuru były juz w drodze.... ale po przeczytaniu tego postu je zawróciłem. Przez co nie miałem statków przez 40 min i nie mogłem grabić ! Moje straty wynikłe z braku możliwości grabienie szacuje na 11k marmuru. Liczę ze okażesz sie uczciwym i honorowym człowiekiem i pokryjesz straty które przez Ciebie poniosłem.

ps. No i nasz przywutca okazał sie draniem bez skrupulów i nie odesłał sutki!! xD

Ostatnio edytowany przez zsakulm (2008-04-26 21:40:55)

Offline

 

#17 2008-04-25 10:21:50

Wielebny

Użytkownik

Punktów :   

Re: Alpino atakowany !

o lol

Offline

 

#18 2008-04-27 23:41:50

Umbar

Użytkownik

Punktów :   

Re: Alpino atakowany !

ostatnio wziąłem się hardo i dorabiam wojska trochę za 2 dni będę szkolił strzelców a na razie muszę podnieść poziom koszarów. Mam już sporą armię zgromadzoną więc mogę się dołączać do zbiorowych ataków.

(szkoda że od pewnego czasu coraz mniej osób się na forum wypowiada bo nie bardzo wiem co się dzieje wewnątrz sojuszu )

Offline

 

#19 2008-04-28 10:49:13

Raczka

Administrator

Punktów :   

Re: Alpino atakowany !

Cieszy mnei Umbar, ze moge na ciebie liczyc

Jeżeli na forum nic sie nie dzieje to znaczy, ze w sojuszu nic sie nie dzieje, wszyscy sie rozwijaja i nic z tego nei ma, jak robie przeglad wojksa to widze w naszym sojuszu same mini armie Ophat, Zsakulm, Omay maja jedynei cos wiekszego, ja mialem przez ostatnie 2 dni mala przygode z sojuszem HUSARZY, bezustanku atakowali mi wszystkie 4 kolonie, wiem kto jest odpowiedzialny za ta akcje... ale poradze sobie w pojedynke xD I powiem jeszcze tyle abyscie duzo farmili ludzi, to wlasnei z farmienia jest najwiecej surowców, jesli ktos okaze sie silny to pomozemy... ale niech okolice wiedza, ze jestesmy silni militarnie - Nie gramy w sim city !

Offline

 

#20 2008-04-28 15:04:21

Umbar

Użytkownik

Punktów :   

Re: Alpino atakowany !

ja już mam 3 farmy które mają dojazd raz dziennie a tak to szukam czegoś więcej...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl