BlackSun

Znając przyszłość kontrolujemy ją !

Ogłoszenie

Licze, na wasz udział w życiu sojuszu, jesteście jego wspózałozycielami i wyrażajac swoje zdanie robcie wszystko w celu dobra sojuszu a zarazem swojego, nie pozostawiajcie go mnie lub kilku osobom, niech to bedzie sojusz nas wszystkich.

#1 2008-05-19 17:15:05

Chrominus

Generał

Punktów :   

Połączenie

Pro forma piszę, że oczywiście jestem za utworzeniem z 3 sojuszy 1 wspólnego. Na początek napiszmy ile w tej chwili jesteśmy w stanie preznaczyć punktów dyplomacji na nowy sojusz - to da nam obraz jak należy podzielić ludzi pomiędzy sojusz główny i akademię.
U mnie to 55 pkt (liczba czlonow w sojusz + woel punkty sojuszu + moje wolne punkty). Wolałbym nie zrywać swoich traktatów żeby zwolnić więcej punktów.

Offline

 

#2 2008-05-19 22:56:43

Raczka

Administrator

Punktów :   

Re: Połączenie

Ja na chwile obecną licząc w ten sam sposob co chronimus mam 52pkt Dyplomacji, jednakze jestem w stanei w ciagu dwoch dni dorobic na luza 6 pkt, a w ciagu tygodnia spokojnie dobije do 65

I również jestem za połączeniem :]

Offline

 

#3 2008-05-19 22:59:23

Yaho

Generał

Punktów :   

Re: Połączenie

U nas lacznie jest 77

Jakies plany czy przejdziemy do dzialan. Milo by bylo wskoczyc do czolowki sojuszow


dorobienie jeszcze pkt to nie problem

Ostatnio edytowany przez Yaho (2008-05-19 23:00:23)

Offline

 

#4 2008-05-19 23:22:08

Raczka

Administrator

Punktów :   

Re: Połączenie

Napiszmy ilu graczy przejdzi z kazdego sojuszu, moj liczy 18 czlonkow, ale na chwile obecna przechodzi 17, ponieważ 1 jest nieaktywny. W Waszych sojuszach, tez zapewnei nei wszyscy przejda.

Yaho modernizuj ambasadke to moze i zmiescimy sie w jednym odlamie xD A tworzenei akademi, moze juz zaczniemy bedac pod tym samym sztandarem xD

Offline

 

#5 2008-05-20 13:51:35

Arthem

Generał

Punktów :   

Re: Połączenie

IMPERATOR obecnie ma 36 wolnych miejsc mamy 2 graczy nieaktywnych wiec wyleca za jakis czas... wtedy bedzie 38 wolnych miejsc ( Nasz Sojusz liczy 41 czlonkow). Mamy z 6 graczy ktorzy nie przekroczyli 10 000 pkt wiec ich mozna przeniesc do akademii


dzisiaj zostana ukonczone jeszcze 3 ambasady wiec przybeda 3 dodatkowe pkt ( lacznie bez zwolnien nieaktywnych czlonkow bedziemy posiadac 39 wolnych miejsc)


lacznie bedzie dzisiaj 80 pkt ( zajete + wolne)

Ostatnio edytowany przez Arthem (2008-05-20 13:58:39)

Offline

 

#6 2008-05-20 16:19:08

Chrominus

Generał

Punktów :   

Re: Połączenie

Wygląda na to że I-M-P ma najwięcej wolnych miejsc i to Wy powinniście założyc sojusz główny. Co do liczby osób to u nas są 34 osoby. 2 mało aktywne - więc pewnie wypadną. 13 osób nie przekracza 10 000 punktów i mogłyby przejść do akademii.
Moja propozycja podziału stanowisk.
Sojusz główny
Przywódca - osoba z największą liczbą punktów
Pozostałe stanowiska - po jednym na każdy sojusz założycielski

Z Akademią czekam na Wasze pomysły.

Offline

 

#7 2008-05-20 16:24:33

Yaho

Generał

Punktów :   

Re: Połączenie

mysle, ze przywodstwo mozna by wymieniac wtedy kazdy przywodca rozbudowujac ambasade bedzie dawal pkt dyplomacji na sojusz. przywodcy beda sie zmieniac z 3 czy 4 glownych stanowisk: przywodca, general , gl sekretarz, dyplomata.

Offline

 

#8 2008-05-20 18:14:18

Arthem

Generał

Punktów :   

Re: Połączenie

nie ma co zmieniac Przywodcy bo zeby przekazac przywodztwo trzeba miec tyle samo albo wiecej pkt dyplomacji co osoba ktora jest przywodca:)

proponuje zeby zrobic w ten sposob zeby wyznaczyc granice np 15 000 pkt na Sojusz glowny ( I-M-P ma najwiecej miejsc wiec proponuje Nasz jako Glowny) a reszta do Akademii w ktorej przywodca i tym samym zalozycielem bedzie kolejna osoba ktora posiada duzo pkt dyplomacji aby wszystkich pomiescic.

I teraz pozostaje kwestia nazwy... porpozycje?

Oczywiscie podzial funkcji miedzy ludzi z trzech Sojuszy.

Ostatnio edytowany przez Arthem (2008-05-20 18:14:59)

Offline

 

#9 2008-05-20 18:46:45

Yaho

Generał

Punktów :   

Re: Połączenie

ALPHA CREW   tag: AC

latwe do zapamietania

Offline

 

#10 2008-05-20 19:19:43

Chrominus

Generał

Punktów :   

Re: Połączenie

Nazwa bardzo mi się podoba POPIERAM Nie jest to najważniejsza sprawa ale dobrze gdyby nie dzieliła nas w przyszłości. Ta łatwo wpada w ucho i nie ma żadnych konotacji z przeszłością.

Co do podziału to widzę sprawę tak jak napisałem Arthem - ma najwięcej punktów i zakłada główny. Pozostałe miejsca w głównym - po 1 na sojusz (moja propozycja uwzględnia oddanie stanowiska przywódcy - w to miejsce najchętniej widziałbym sytuację gdzie IMP dostaje Dyplomatę ). Co do Akademii - nie mam wyrobionego zdania. jak Wy widzicie sprawę?
Co do granicy punktowej - przesunięcie do 15000 spowoduje przeniesienie u nas dodatkowych 2 osób do Akademii co w zasadniczy sposób nie zmienia sytuacji. Jest to akceptowalne.

Ostatnio edytowany przez Chrominus (2008-05-20 19:23:53)

Offline

 

#11 2008-05-20 20:39:06

Arthem

Generał

Punktów :   

Re: Połączenie

no co ? bierzemy sie do roboty?

Offline

 

#12 2008-05-20 21:25:26

Yaho

Generał

Punktów :   

Re: Połączenie

podsumowujac.

Artchem - przywodca
Crominus - Dyplomata
Racczka - ? do wyboru general czy sekretarz
i pozostanie jedno miejsce
osobiscie chcialbym posiadac range sekretarza bo do zmuszenia sojusznikow do walki i przydzielania im zadan obrony slabszych czlonkow sie nie nadaje

nazwa narazie zaakceptowana przez 3 osoby. czekamy jeszce na Raczka

akademia staje sie imerium

Pozostaje jeszcze pare spraw.
1. wazniejsza   wyjezdzam jutro na ok 5 dni. Dlatego mysle, ze lepiej aby czlonkowie przechodzili do glownego soja w poniedzialek, a przez ten czas zapoznali sie ze wszystkim
2. Forum. Co prawda I-M-P posiada forum, ale wraz z Artchem'em doszlismy do wniosku, ze http://www.raczkaforum.pun.pl jest lepsze. Co na to reszta?
3. Przeslijcie mi nicki osob, ktore maja przejsc do glownego sojuszu z uwzglednieniem podciagniecia sie w pkt przez te 5 dni. Ja zrobie to samo i przesle liste Chrominus'owi z lista ludzi do akademi. Raczka tak samo z lista. Aby nie bylo pozniej problemow z przychodzacymi.
4. Przedstawcie 4 (lub mniej) przywodcow akademi, abysmy mieli staly kontakt z nimi. Ten wybor tez bedzie trzeba przemyslec. Najwazniejsci sa aktywni i zaufani gracze.
5. Forum niech bedzie jedno dla wszystkich tyle, ze niektore dzialy beda dotyczyc akademi. Osoby z akademi niemialy by mozliwosci ogladania ani pisania w tematach dla glownego sojuszu( chyba ze przejda do niego pozniej), za to osoby z glownego beda mogly pisac w dzialach dla akademi np. aby w czyms pomoc slabszym (do tego powstal by dzial w ktorym moze pisac akademia i glowny). Moze powstac temat widoczny tylko dla przywodcow obu sojuszow(glownego i akademi) aby rozmawiac na tematy wazne cos ala okragly stol .  Przywodcy akademi maja oczywiscie dostep do wszystkich dzialow.


Mam jeszcze pare, ale mniej wazne. Pozniej je przedstawie
I jak, jakies za, przeciw?

Offline

 

#13 2008-05-20 21:40:35

Arthem

Generał

Punktów :   

Re: Połączenie

Yaho jest dobrym Sekretarzem

Offline

 

#14 2008-05-20 21:50:43

Yaho

Generał

Punktów :   

Re: Połączenie

wystarczy tylko rekrutowac nowych i ich przyjmowac

Offline

 

#15 2008-05-20 21:55:38

Raczka

Administrator

Punktów :   

Re: Połączenie

To prawda jest dobry

Ale nie po to stworzylem sojusz by teraz znikną z powierzchni ziemi jakby go nie bylo, co ta nazwa wogole znaczy "ALPHA CREW" ? Jestem przeciwny tej nazwie, a tak poza tym to bylem przygotowany na polaczenie dwoch sojuszy BSS i IMP, o I-M-P dowiedzialem sie dopiero wczoraj na forum ;P

Ale mimo wszystko jedyne co mi nie odpowiada to nazwa ;P

Moge być generałem, ale ostrzegam, ze bede bezlitosny ;P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl